Let's feel insomnia in Tokyo...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

natsukari@yahoo.jp

2 posters

Go down

natsukari@yahoo.jp Empty natsukari@yahoo.jp

Pisanie by Mikobara Natsuko Pią 14 Maj 2010, 15:38

Jak wyżej...
Mikobara Natsuko
Mikobara Natsuko
Anglistyka

Female

Liczba postów : 166
Data urodzenia : 12/05/1989
Wiek : 35
Skąd : Sapporo

Dowód osobisty
Pseudonim: Natsu
Orientacja seksualna: Heteroseksualista
Zawód: Studentka

Powrót do góry Go down

natsukari@yahoo.jp Empty Re: natsukari@yahoo.jp

Pisanie by Kimitsu Daisuke Sro 16 Cze 2010, 16:16

Od: daidai@yahoo.jp

Temat: Ty wredna, mała...

...surykatko bez wychowania. Jak możesz tak odzywać się do starszych, co? Jak zwykle brakuje Ci kultury i taktu. No, dobra, dobra. Nie patrz takim wzrokiem na monitor. Tylko żartowałem. Nie jestem odpowiednią osobą do pouczania, skoro sam mam problemy ze swoim zachowaniem.
Co do informatorów. Cóż..., szkoda, że nie udało Ci się z nimi pogadać. Podobno mają ciekawe rzeczy do powiedzenia. Niestety, sam nie mogę ich "przesłuchać", bo mam na głowie masę spraw do załatwienia, a wierz mi, wolałabym "rozmowę" z nimi niż siedzenie w aktach.
Pytasz mnie czy coś wiem o tych dwóch gościach? Akizuki to jakaś gwiazdka. Gitarzysta albo basista, dokładnie nie wiem. Miał kilka skandali, ale jest niegroźny.
Jednakże, Yoshida już taki miły nie jest. Zresztą, co ja Ci będę o nim opowiadać. Sprawdź sobie w necie, to się więcej o nim dowiesz. Nie zdziwiłoby mnie nawet to, że może się okazać, iż ma własny fanclub.
A na darmowe żarełko wpadnę z przyjemnością. Oczekuj mnie o każdej porze dnia i nocy.

Trzymaj się,
Wściekłe Głodny Daisuke.
Kimitsu Daisuke
Kimitsu Daisuke
Funkcjonariusz

Male

Liczba postów : 37
Data urodzenia : 01/04/1983
Wiek : 41

Dowód osobisty
Pseudonim: Dai
Orientacja seksualna: Heteroseksualista
Zawód: Policjant

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach