Let's feel insomnia in Tokyo...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kaikoku! warning! achtung!

Go down

kaikoku! warning! achtung! Empty kaikoku! warning! achtung!

Pisanie by Akizuki Ryu Sob 29 Maj 2010, 14:17

KOMPLETUJĘ ZESPÓŁ!
A raczej staram się...

kaikoku! warning! achtung! 40c6f304342d046e3c3a86f02b75a707

Jak wiadomo Kai, jest perkusistą sławnego zespołu. Problem polega na tym, że nie ma jak pogadać z jego członkami. Dlaczego? Bo materialnie ich nie ma na forum!
Bardzo byłabym wdzięczna, gdyby znalazły się osoby chętne do włączenia się w życie show-biznesu, które nie bojąc się konsekwencji, odważyłby się utworzyć postać visual kei'owca.
TO NIE MUSI BYĆ THE GAZETTE!
Czy też jego kopia.
A wręcz chyba wolałabym, aby to był samodzielnie utworzony band. Ewentualnie, mogą być to członkowie gazetto, tyle że z zmienionymi personaliami (Kai nie nazywa się Akizuki Ryu). Wasza twórczość.
Chętni pisać na pw, albo podpisywać się pod tematem. To samo tyczy się pytań.
Jakich członków konkretnie poszukuję do wspólnej koegzystencji?
- Wokalisty - kaikoku! warning! achtung! Don__t_Ruin_the_Speaker_by_artsyfartsymarcy
- Basisty - kaikoku! warning! achtung! _bass__by_goo_fan
- Gitarzysty - kaikoku! warning! achtung! Guitar_Player_revamp_by_Davidgtza2 x 2 (ewentualnie)

PROSIŁABYM ŻEBY TO BYŁY OSOBY PŁCI MĘSKIEJ.
Strach pomyśleć, co by się działo w innym przypadku.

Przy okazji, jeśli już zahaczam o temat zespołu i płci pięknej. Groupie też mile widziana kaikoku! warning! achtung! 135149 (jest to dziewczyna, która sypia z zespołem tzn. jego członkiem. Nie, nie jest to żadna kobieta lekkich obyczajów, groupie i muzyka często łączy miłość, ale nie zawsze ;x ). Groupie nie musi być tworzona po konsultacjach, może to być postać już istniejąca na forum. W związku z jej charakterem/wyglądem/upodobaniami to nie mam żadnych sugestii i propozycji. Daję wolną rękę. Osobom z rock band też kaikoku! warning! achtung! 244857.

Uratujecie sens życia mojej postaci! Nie chcę rozkminiać nad wyimaginowanymi członkami zespołu...

W dalszej przyszłości można przecież organizować koncerty (na forum są hale do tego wyznaczone).
Akizuki Ryu
Akizuki Ryu
Rockers

Male

Liczba postów : 53
Data urodzenia : 28/10/1982
Wiek : 41
Skąd : z Ulicy Sezamkowej.

Dowód osobisty
Pseudonim: Kai
Orientacja seksualna: Heteroseksualista
Zawód: rockers (perkusista).

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach